Menu
Vyhledat
Písemné reference

Přesně takto jsem si představoval své webové stránky

Naprosto přesně splněná představa o stránkách a firemním logu pro bagry-malek.cz. Velmi oceňuji proaktivní přístup a komunikaci pana Koryťáka v době práce na stránkách i po jejich spuštění.

Pavel Málek
ředitel

Webdesign

Grafický vzhled (design) stránek působí podobně jako Vaše vizitka a říká o Vás nebo Vaší firmě mnohé. Webdesign by měl být působivý i decentní, ale ne agresivní a nikdy nesmí ovlivňovat ergonomii a intuitivní ovládání webové stránky. Stejně tak nesmíme opomenout vliv grafických prvků na rychlost načítání stránky.

Vyberte si grafické rozvržení

  • z předem nachystaných šablon webových stránek, kde lze upravit barevné provedení tak, aby vyhovovali "firemním barvám"
  • nebo Vám design stránek navrhneme na míru.

Zásady přístupnosti a použitelnosti webu

Webové stránky tvoříme s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices - Pravidla pro tvorbu přístupného webu - tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel - Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Redakční systém CMS Bakery splňuje požadavky Best practise. Pravidelně kontrolujeme webové stránky našich klientů a kontrolujeme jejich přístupnost.

Navrhujeme webové stránky s ohledem na cílovou skupiny návštěvníků stránek, téma stránek a obecných zvyklostí. Zároveň se držíme pravidla, že v jednoduchosti je krása.

 

Reference
  • Mystav - Střechy Trogast
  • MŠ Bílá Voda - TRIK na Outlook
  • Vnitřní informační systéme pro OÚ Červená Voda - Autoservis Bartoň  a syn
  • Autodoprava Krobot - Služby obce Červená Voda
  • LM Servis - Švestka - Pozemní stavitelství

Volejte 776 044 242

Redakční systém CMS Bakery pro webové stránky

tvoje účetní.cz - online-účetnictví a daňová evidence

Tématické štítky