Menu
Vyhledat
Písemné reference

Přesně takto jsem si představoval své webové stránky

Naprosto přesně splněná představa o stránkách a firemním logu pro bagry-malek.cz. Velmi oceňuji proaktivní přístup a komunikaci pana Koryťáka v době práce na stránkách i po jejich spuštění.

Pavel Málek
ředitel

PowerPoint - Prezentace

Vytvořit prezentaci v PowerPointu umí hodně lidí. Vytvořit pěknou, čistou, přehlednou a působivou prezentaci v PowerPointu umíme my. Naše prezentace jsou stylisticky upravené a působí jako publikace našich kllientů.

Firmy využívají našich služeb k tomu, abychom z jejich prezentace vytvořili prezentační materiál, který si cílová skupina opravdu přečte a neztratí se v něm.

Případové studie

  • Klient má navrženou šablonu PowerPontu dle korporátní identity. Ovšem její nastavení a rozvržení nevyhovuje obchodnímu týmu klienta. Uskutečnili jsme rozhovory s lidmi, kteří připravují prezentace na straně klienta nejčastěji a diskutujeme a vnímáme jejich potřeby. Dále jsme provedli analýzu, které prvky je nutné změnit, přidat apod. Připravíme šablonu a necháme ji klientem otestovat k praktickém využití.
  • Klient nemá dostatek času na přípravu obsahu prezentace a stylizace obsahu. Chce však, aby prezentace vypadala dobře, celistvě a budila dojem, že věnoval hodně času přípravě. V žádném případě nechce, aby obsah vypadal jako shluk nakopírovaných textů a obrázků. My stylizujeme celou prezentaci dle určitých pravidel a zajistíme úpravu fotek nebo výrobu fotomontáží pro potřeby prezentace.

Potřebuji prezentaci v Powerpointu

Pokud některý z příkladů výše je podobný Vaší situaci a potřebám, pak potřebujete naše služby. Pro více informací volejte na +420 776 044 242 nebo pište na petr.korytak@korytak.eu.

Reference
  • Mystav - Střechy Trogast
  • MŠ Bílá Voda - TRIK na Outlook
  • Vnitřní informační systéme pro OÚ Červená Voda - Autoservis Bartoň  a syn
  • Autodoprava Krobot - Služby obce Červená Voda
  • LM Servis - Švestka - Pozemní stavitelství

Volejte 776 044 242

Redakční systém CMS Bakery pro webové stránky

tvoje účetní.cz - online-účetnictví a daňová evidence

Tématické štítky