Menu
Vyhledat
Písemné reference

Přesně takto jsem si představoval své webové stránky

Naprosto přesně splněná představa o stránkách a firemním logu pro bagry-malek.cz. Velmi oceňuji proaktivní přístup a komunikaci pana Koryťáka v době práce na stránkách i po jejich spuštění.

Pavel Málek
ředitel

SEO optimalizace

SEO optimalizace je metoda, které se používá ke zviditelnění Vašich webových stránek internetovým vyhledávačům. Vyhledávači jsou např. servery seznam.cz, google.cz, jyxo.cz, atlas.cz apod.

Aby byly Vaše stránky vypisovány mezi prvními, je nutné, aby mimo jiné mnoho dalších stránek odkazovalo právě na Vaši webovou stránku (Off-page SEO). Za tímto účelem se využívá registrace do internetových katalogů, banerové nebo textové reklamy, blogy, diskuze atd.

Další prvky SEO optimalizace (On-Page SEO) jako klíčová slova, popis stránek, hezká URL adresa, vnitřní odkazy apod. jsou již součástí CMS systému a lze je kdykoliv editovat.

SEO analýza

Před každou SEO optimalizací provádíme SEO analýzu Vašich stránek. SEO analýza odkryje sleabé prvky vašich webovýchs tránek, které je třeba zlepšit tak, aby odpovídali pravidlům pro dobré SEO.

PPC kampaně

Staráme se o to, abyste byli na internetu vidět. Spravuejme Vaše on-line kampaně PPC kampaně.

Dlouhodobý monitoring pozic ve vyhledávačích

Poskytujeme pravidlený monitoring pozic vašich webových stránek ve vyhledávačích na základě Vašich klíčových slov. Tato služba je velmi dobrým doplňkem k jakékoliv části SEO optimalizace Vašich webových stránek nebo eShopu.

Reference
  • Mystav - Střechy Trogast
  • MŠ Bílá Voda - TRIK na Outlook
  • Vnitřní informační systéme pro OÚ Červená Voda - Autoservis Bartoň  a syn
  • Autodoprava Krobot - Služby obce Červená Voda
  • LM Servis - Švestka - Pozemní stavitelství

Volejte 776 044 242

Redakční systém CMS Bakery pro webové stránky

tvoje účetní.cz - online-účetnictví a daňová evidence

Tématické štítky